Bavorsko – německý cíl pro Vaši dovolenou číslo 1

Zasíláme Vám informace a skvělé nabídky na nezapomenutelnou dovolenou v Bavorsku, které pro Vás připravili naši nejlepší partneři:

Léto v Oberstdorfu

Oberstdorf v Allgäu »

Rozkvetlé horské louky, divoce romantická údolí se zurčícími horskými potůčky, třpytícími se jezery s průzračnou vodou a křišťálově čistý vzduch zaručují nezapomenutelný zážitek v Oberstdorfu. Tyto přírodní krásy je možné objevovat na turistických stezkách o celkové délce 200 km.

Nádherný výhled na Ruhpolding při cyklistice

Ruhpolding v Chiemgauských Alpách »

Ruhpolding platí kromě toho za ideální výchozí bod pro výlety: „Bavorské moře“ – Chiemsee, Mozartovo město Salcburk, Berchtesgaden s národním parkem nebo zemské hlavní město Mnichov – k dosažení všech těchto výletních cílů potřebujete méně než hodinu!

Dechová hudba ArberLand

ArberLand … tady vychází v Bavorsku slunce »

„Dovolená v přírodě a s přírodou“ – tak zní náš slogan pro Vaši dovolenou v oblasti ArberLand. Správný rámec k ní vytvoří „Divoké srdce Evropy“ s národními parky Šumava a Bavorský les. ArberLand leží uprostřed. Vychutnejte si dovolenou u nás jako sportovní individualista nebo účastník příjemné rodinné dovolené.

Typické domy ve Weidenu s renesančními štíty

Weiden – město, které si zamilujete! »

Město Maxe Regera se představí jako romantické a sympatické místo se smyslem pro kulinářství a jako kosmopolitní centrum pohoří Hornofalcký les. Nechte se překvapit rozmanitou nabídkou, která nenechá žádné přání nesplněné!

Jezero Königssee a poutní kostel sv. Bartoloměje

Berchtesgadensko »

Zatímco oblast Rupertiwinkel na severu je díky mírným vrškům a jezerům považována za ráj pro rodiny s dětmi, města Bad Reichenhall a Bayerisch Gmain se stala oázami zdraví a odpočinku.


Bamberg image.enlarge
Bamberg © BAMBERG Tourismus & Kongress Service

Města v Bavorsku »

Zde získáte přehled a spoustu informací o nejvýznamnějších ...

Historická radnice v Bamberg