Wellness po bavorsku

Jak vlastně vypadá wellness v bavorském stylu? Je to výrazná vůně sena při proceduře Kraxenofen, blahodárné působení koupele jako za časů císařovny Sissi nebo onen pocit blaženosti při uvolňující masáži!

Sestavili jsme pro vás několik bavorských wellness procedur. Informace o těchto a mnohých dalších wellness procedurách obdržíte přímo u našich partnerů WellVital. Přímo tam si dané procedury můžete také zamluvit. Přehled hotelů naleznete zde:

Objevte krásu wellness v jeho nejčistší a prapůvodní podobě s WellVital v Bavorsku! 

 

Hořcový

Hořcový elixír »

Zdraví a mládí díky působení hořce. Hořec je pro své účinky odjakživa uznávanou léčivou bylinou. Tato nejhořčí bylina na světě podporuje trávení a zbavuje tělo nečistot.

King bath

Koupel ve vaně krásné císařovny Sissi »

Vana ve stylu císařovny Sissi a postel s nebesy - Nově si můžete užívat lázeňských radovánek jako za prastarých časů i ve Wellness hotelu Sonnengut v Bad Birnbachu u Pasova Budoucí císařovně Sissi, dceři bavorského vévody Maximiliána, ...

Kraxenofen (senná pec)

Kraxenofen (senná pec) »

Opravdovým prapředkem mezi Wellness procedurami je Kraxenofen (senná pec). Dříve sedávali sedláci před pecí, u které měli postavenou nůši se senem. Horký „senný vzduch“, který proudil od pece, jim tak prohříval záda, ramena i oblast pánve.

Mléčná lázeň

Mléčná lázeň »

V mléčné lázni získá pokožka zpět svoji vláčnost a stimuluje se tím také obnova buněk. Díky vitamínům A, E a bílkovině obsažené v mléce bude vaše pokožka opět vitální a hebká, tím pádem chráněná před škodlivými vlivy prostředí.

Solné jeskyně

Solné jeskyně »

Solná jeskyně je místnost určená k odpočinku. Je vyzděná a vyložená pravými solnými kameny z Bad Reichenhalleru. Klima solné jeskyně působí blahodárně na celé tělo a dýchací cesty.


Wellness po bavorsku image.enlarge
Wellness po bavorsku © Bad Füssing