Aktivní léto

Bavorsko je rájem pro aktivní návštevníky. Od peší a horské turistiky pres cyklistiku vcetne jízdy na horských kolech až po vodní sporty – každý tu najde perfektní podmínky.

Horské zážitky na Großer Arber – nejvyšší hoře Bavorského lesa »

Großer Arber, alias Velký Javor, skýtá návštěvníkům spoustu volnočasových aktivit – v létě i v zimě. Pestrá krajina se vyznačuje spoustou jezer, širokých luk, hustých lesů a nadevše vyčnívajícím vrcholkem Velkého Javoru, který se pyšní úžasným výhledem do okolí.

Prázdninový region Zugspitzland »

Utáhnout pohorky, ruce provléknout poutky od hůlek, do batohu nějaký ten proviant – prvotřídním zážitkům z výšlapu už tak malým ani velkým nestojí nic v cestě

Pohádková příroda v Ruhpoldingu »

Ruhpolding, prázdninový region zasazený do loukami poseté krajiny údolí Miesenbacher jižně od Chiemsee nabízí jedinečnou kombinaci tradice a moderny, sportu i kultury.

Oberstdorf: nekonečná radost z vandrování i díky lanovkám »

Návštěvníky Oberstdorfu čeká nekončící radost z pěší turistiky. Nejjižnější německé středisko leží v idylické krajině v nadmořské výšce 815 m a skýtá pěším turistům ideální výchozí bod pro objevování pohoří Allgäu. Síť stezek čítá na délku přes 200 km a nabízí jak pohodlné procházky údolím, tak túry po vysočinách a rovněž alpinisté se mohou těšit na skvělé zážitky.

Berchtesgadener Land - Bavorské zážitky v krásné přírodě »

V Berchtesgadensku zve král Watzmann do své působivé říše: Alpská krajina, rázovitá údolí a nedotčená příroda, malebné vesničky, hluboko zakořeněné tradice a světová kultura dělají z Berchtesgadenska jednu z nejlepších adres pro cestování plné aktivit a zážitků. To vše v jihovýchodní části Bavorska, v dojezdu 4,5h od Prahy.