Audi Forum Ingolstadt – svět plný zážitků

Autentická zvláštní atmosféra kolem čtyř kruhů a fascinující rozmanitost pro všechny generace.

V Audi Forum Ingolstadt se návštěvníci seznamují se značkou z bezprostřední blízkosti. Na ploše 77 000 čtverečních metrů propadají všechny generace fascinujícím momentům. Komplex otevřený v roce 2000, který obklopuje centrální „piazza“, spojuje vyzvednutí nových vozů, muzeum, vedení podniku, gastronomii, programové kino, akce, potěšení z jízdy a servisní služby, a nabízí tak vše zahrnující a autentický zážitek ze značky.

K zákaznickému centru je připojen gastronomický trakt. Restaurace v podobě trhu, restaurace à la carte stejně jako kavárna nabízejí různé kulinářské změny, a postarají se tak o tělesné blaho. V části s barem a lounge se ve čtvrtek setkávají návštěvníci a spolupracovníci k velice oddychové "After Work Jazz Lounge". „Fine dining“ restaurace AVUS se v rámci akce „Mistři šéfkuchaři jsou hostem“ stará o labužnický požitek té nejvyšší třídy.

V budově "Trh a zákazník" („Markt und Kunde“) si mohou návštěvníci prohlédnout aktuální modely Audi. Nová projektová řada „Audi Impulse“ představuje exponáty týkající se inovativních témat jako lifestyle a design. Kdo se zajímá o dějiny automobilismu, měl by se vydat do „Audi museum mobile“ s více než 120 historickými vozidly.

Ale také nejmladší hosté si v Audi Forum Ingolstadt přijdou na své. Na trase zážitků "Audi young&fun" jsou pro děti a mladistvé připraveny interaktivní stimulátory jízdy stejně jako poznávací hry. Také ale mohou podniknout dobrodružnou cestu po výrobní hale nebo v muzeu. V létě inspirují dětské koncerty k provozování hudby. Ve velkém kině pro děti – v oceněném „Audi Programmkino“ – se o prázdninách od srpna promítají denně od 15 hodin dětské filmy za 1 euro. Mladým hostům, kteří se navíc k běžnému programu mohou těšit také na 3D filmy, je k dispozici 75 míst.
Díky více než 1 500 akcí ročně a průměrnému počtu 450 000 návštěvníků je Audi Forum Ingolstadt oblíbeným magnetem pro obyvatele tohoto regionu a pro podniky, ale také pro ty, kdo si přijedou vyzvednout nový vůz – a to z celého světa. K nejvýznamnějším událostem patří koncerty takových hvězd, jako je Sting, die Fantastischen Vier nebo mezinárodní jazzoví umělci.

Prohlídky s průvodcem po Audi Forum Ingolstadt

Abyste si mohli prohlédnout Audi v celé jeho rozmanitosti, můžete v Audi Forum Ingolstadt a v podniku, který se nachází hned vedle, využít jednu z 20 prohlídek s průvodcem. Získáte tak náhled do moderní stavby automobilů a srozumitelným způsobem Vám budou vysvětleny náročné technologické postupy.

Další informace

Audi Forum Ingolstadt
Ettingerstraße
85057 Ingolstadt
Telefon: +49 (0)800 2834444
E-mail: welcome@audi.de
Domovská stránka: http://www.audi.de


Audi Forum Ingolstadt image.enlarge
Audi Forum Ingolstadt © Audi AG