AUDI FORUM v Ingolstadtu

Již vice než před 6 lety otevřelo Audi své nové zážitkové a servisní centrum pro zákazníky a návštěvníky před branami své továrny v Ingolstadtu - Audi Forum Ingolstadt. Touto kombinací muzea, prohlídek továrny, sbírek a výstav nových kolekcí vozů, gastronomických delikates a turistického centra nabídlo Audi zcela nový zážitek pro své zákazníky, návštěvníky i zaměstnance – a sice v architektonicky velmi vzrušujícím prostředí.


V Audi Forum v Ingolstadtu najdete soubor několika, architektonicky různorodých budov, jejichž designové prvky odrážejí jejich specifickou funkci:

  • Museum mobile, které prezentuje 100 let starou historii automobilismu až po současnost (dosud 1,1 milionu návštěvníků).
  • Zákaznické centrum pro ty, kteří si přišli své nové auto převzít osobně (od otevření Zákaznického centra v roce 1992 zde bylo předáno přibližně 780 000 vozů) 
  • budova vlevo s restaurací, elegantním podnikem Avus – fine dining a s centrální recepcí (přibližně 2 miliony hostů od otevření restaurace v Audi Forum Ingolstadt) 
  • Marketingová a zákaznická kancelář a budova služeb. 
  • Piazza sloužící jako jeviště pro akce, kampaně a komunikaci.

Otvírací doba:


Museum mobile
pondělí - neděle 09:00 - 18:00 

Další informace

Audi Forum Ingolstadt
85045 Ingolstadt
Telefon: +49(0)841 89-37575
Telefax: Fax: +49(0)841 89-41860
E-mail: welcome@audi.de


AUDI FORUM v Ingolstadtu image.enlarge
AUDI FORUM v Ingolstadtu © AUDI AG