Bavorské pivo

Bavorské zahradní pivnice

Bavorské zahradní pivnice »

V době od května do října je v Bavorsku doba zahradních pivnic. Ve stínu starých kaštanů se setkávají staří i mladí, domácí i hosté, aby si užívali u chlazeného piva a s dobrou svačinou - obloženými chleby, které si dokonce mohou přinést s sebou.

Bavorské pivo

Bavorské pivo – druhy piva »

Bavorské pivo – to jediné na světě... Ale pro které ze 40 druhů a asi 4 000 značek bavorského piva se má člověk rozhodnout???

Kuchlbauer Tower

Kuchlbauers Bierwelt Abensberg »

V dolnobavorském Abensbergu se nalézá pozoruhodnost zcela zvláštního druhu: Kuchlbauer's Bierwelt (Kuchlbauerův pivní svět). Vrcholem v pravém slova smyslu je věž Kuchlbauer Turm, z jejíhož nejvyššího bodu se otevírá nádherný rozhled.

Bavorské pivo - Ušlechtilá zimní piva pro každou chuť »

Zimní a slavnostní piva jsou chutným doplňkem bavorské zimní kuchyně a vítaným osvěžením po zimním sportu.

Bavorský zimní pivo

Bavorská vánoční a zimní piva »

V zemi piva Bavorsku si nyní milovníci piva užívají tento nápoj ve vánoční a zimní podobě. Tato piva jsou často poněkud tmavší a mají vyšší koncentraci sladiny a alkoholu. K zimním pivním specialitám patří Bock, Doppelbock a Eisbock.

Pivo Shop Bavorsko (Biershop Bayern) - online maloobchodník bavorských piv »

Beershop Bavaria Bavaria je největší online prodejce bavorských piv, které nabízejí široký výběr regionálních piv a sezónních specialit (kde se koná Oktoberfest, Vánoce atd.). Pivo je dodáván přímo k vašim dveřím v rámci Evropské unie. Na zdraví!


Bavorské zahradní pivnice image.enlarge
Bavorské zahradní pivnice © Bayerischer Brauerbund e.V.