Bavorsko srdečně zve: Užijte si zimu po našem způsobu!

Zatímco se Bavorsko ještě představuje ve svých nejkrásnějších podzimních barvách, jejichž paleta barví pestré listy, rádi bychom ve Vás již nyní vzbudili chuť na to, co můžete očekávat v nadcházející zimní sezóně v Bavorsku.

Zažijte Bavorsko v zimě! Příjemné posezení u šálku čaje u krbu, v sauně v jednom z mnohých bavorských akvaparků nebo daleko od všedních dnů při masáži ve wellness hotelu.

Máte chuť na čerstvý vzduch? Nehraje roli, jestli sjíždíte v razantním tempu bílé sjezdovky, užíváte si krajiny podél četných běžkařských stop, zažíváte dobrodružství při výletech na sněžnicích nebo strávíte den s rodinou na sáňkách – Bavorsko nabízí pro každého příznivce outdoorových aktivit něco zajímavého.

Zimu v Bavorsku Vám přestaví naše místní osobnost – Alfons Dorner, nadšený běžkař a učitel lyžování. Nikdo totiž nezná nejkrásnější místa v Bavorsku lépe, než lidé, kteří zde žijí. Vydali jsme se tedy po stopách těch obyvatel Bavorska, kteří nám prozradí svá oblíbená místa a příběhy ze své vlasti. A skutečně se nám podařilo takové najít. Vydejte se s námi za těmito lidmi oplývajícími šarmem a těšte se na přirozenou srdečnost, osobní zážitky a zajímavé historky. www.bavorsko.eu/srdecne-zve

Ať se jedná o vzrušující lyžování na sjezdovce nebo rekreační wellness dovolenou, při svém pobytu zjistíte, že Bavorsko splňuje Vaše veškerá očekávání! Bavorské zimní kouzlo je těsně za dveřmi. www.bavorsko.eu/srdecne-zve

Odpočinek v Ruhpoldingu - fit a odpočati vyrazíte do zimy! »

Kdo má rád hory, ale také romantická údolí, kdo má potřebné fyzické rezervy, ale také, kdo při projížďkách nikam nespěchá.

Nezapomenutelná zimní dovolená v hotelu Herzog Heinrich v Bavorském lese. »

V zimním a lyžařském ráji Bavorský les, obklopeném horami Osser, Hohenbogen, Arber a Kaitersberg, se nachází v idylických klimatických lázních Arrach 4* wellness hotel „Herzog Heinrich“, který zaručuje jedinečnou a nezapomenutelnou zimní dovolenou!

Velký Javor (Großer Arber) – lyžařská oblast pro celou rodinu! »

Velký Javor je nejoblíbenější a největší rodinná lyžařská oblast v Bavorském lese: Ať se jedná o lyžování, carving, lyžařské túry, zimní turistika nebo snowboarding – na Velkém Javoru najde každý optimální sjezdovku podle svých schopností.

Město Weiden – vánoční trhy, nákupy a lázně »

Weiden – perla v Hornofalckém lese (Oberpfälzer Wald)! Nechte se překvapit jedinečnou atmosférou města Weiden a šarmem historického starého města.

Sibyllenbad – wellness a orientální chrám s lázněmi »

Sibyllenbad se ukazuje v novém lesku. Po celkové sanaci kompletního lázeňského komplexu si mohou hosté užívat blahodárného vlivu pramene Sibylle v prosvětlené hale.