WellVital... a cítím se skvěle

Vše o zdravém stylu a pohodě s WellVitalem v Bavorsku!
Prostě si jen tak vydechnout. Nechat se rozmazlovat dle libosti. Načerpat pohodu a životní sílu: To vše je „WellVital v Bavorsku“.

Abyste si mohli opravdu báječně odpočinout a cítit se skvěle, vybrali jsme pro Vás ty nejkvalitnější a nejkrásnější hotely a místa WellVitalu. Každý návštěvník tuto kvalitu pocítí na vlastní kůži. Vysoké nároky kladené na kvalitu a zároveň vždy dva školení a nezávislí odborníci ručí za jedinečnost našeho WellVitalu.
Nezáleží na tom, pro co se rozhodnete: pohyb nebo odpočinek a relaxace, salón krásy nebo procedúry – Bavorsko Vám nabízí báječné okamžiky a celkově příjemné pocity díky své okouzlující krajině, kulturnímu bohatství, živým tradicím a srdečným lidem.

U nás v Bavorsku jste v nejlepších rukou.

Vaše pohoda nám obzvláště leží na srdci: s WellVitalem začíná rozmazlování už před Váší cestou. Zkušené kontaktní osoby odpoví na Vaše dotazy ještě než k nám dorazíte.  Aby Váš příjezd probíhal bez stresu, na Vaše přání Vás vyzvedneme (za poplatek) již na nádraží. Na místě jsme Vám samozřejmě také po celou dobu Vašeho pobytu k dispozici. Naši kuchaři Vás nalákají svými kulinářskými kouzly na plnohodnotnou či vegetariánskou stravu.  Rozmanitý program zaměřený na pohyb i odpočinek se stále stará o to, abyste u nás byli v pohodě. Při atraktivních rámcových programech si pak můžete vychutnat krásy Bavorska. A zajisté si odnesete také pár hodnotných typů pro trávení všedních dnů i domů. 

Rozmanitost WellVitalu

Stejně rozmanité jako Bavorsko jsou zajisté také Vaše očekávání. Proto Vám nabízíme širokou paletu možností. Nabídky spadají vždy do jedné úzce zaměřené oblasti. Jelikož se nabízí ještě další možnosti v nabídkách našich partnerů WellVitalu, vyčlenili jsme pro Vás následující podskupinky:

 • WellVital-Relax

  vychutnejte si zcela uvolněně odpočinek od stresujícího všedního dne.

 • WellVital-Aktiv

  je pro sportovně aktivní jedince, kteří rádi udělají něco pro svou kondici, pohyblivost a posílení svalů. je pro sportovně aktivní jedince, kteří rádi udělají něco pro svou kondici, pohyblivost a posílení svalů.

 • WellVital-Kur

  poslouží ke zmírnění a odstranění potíží.  poslouží ke zmírnění a odstranění potíží.

 • WellVital-Beauty

  je zcela věnován péči o krásu a tělo. &n bsp;je zcela věnován péči o krásu a tělo.

 • WellVital-Schlank

  Vás dovede k Vaší ideální postavě s kompetentními radami od poradců v oblasti zdravé výživy.

 • WellVital-Mental

  Vaše psychická síla a chuť do života se Vám navrátí.Vaše psychická síla a chuť do života se Vám navrátí.

 • WellVital-Spezial

  obsahuje nabídky, které se zaměřují na speciální skupiny, např.: škola spánku v léčebném zařízení Sibyllenbad.obsahuje nabídky, které se zaměřují na speciální skupiny, např.: škola spánku v léčebném zařízení Sibyllenbad.


Slaměný klobouk, Jezero, Bavorsko image.enlarge
Slaměný klobouk, Jezero, Bavorsko © BAYERN TOURISMUS Marketing GmbH