Hotel pro děti - Kinderhotel Oberjoch: Rodiny na výsluní

Dlouhá chvíle? Ani náhodou. V hotelu pro děti Kinderhotel Oberjoch se o pohodu malých hostů stará 20 dětských pedagogů a animatérů. Sedm dní v týdnu nenechají dorost v klidu. V obrovském dětském areálu se zastřešenou lední plochou, motokárami, tělocvičnou, bowlingem, kinem a divadlem se od rána až do večera hraje, řádí a směje. Malí milovníci vody se ráchají v dětských lázních „Bauernhof“ s veselými plastovými ovcemi, koni a prasátky. Absolutním hitem pro děti je vodní skluzavka s pneumatikami,  která je díky délce 128 metrů nejdelší skluzavka v hotelu v Německu.

Ještě mnohem větší prostor na hraní leží přímo před dveřmi hotelu. Jen se vyběhne ven a už jsou velcí i malí zimní sportovci uprostřed nejkrásnější zasněžené scenérie Allgäuských Alp. Na sluncem ozářené plošině o rozloze 1 200 metrů a v nejvýše  položené horské vesnici v Německu si mohou mladí hosté postavit sněhuláka, pustit se do sněhové bitvy, jezdit na sáňkách, nebo se s rodiči prohánět po sjezdovkách. Zatímco ti nejmenší se ještě s plínkami kloužou na zimní loučce na zahradě hotelu, o něco málo větší lyžaři od čtyř let veze hotelový kyvadlový autobus do 200 m vzdálené lyžařské oblasti Oberjoch-Unterjoch. Na sjezdovkách oceněných Německým lyžařským spolkem se učí pod dohledem nejlépe vyškolených lyžařských pedagogů základy tohoto sportu.

Po celou dobu je přitom brán ohled na rodinný rozpočet. Lyžařský pas na 32 kilometrů sjezdovek je zdarma pro celou rodinu. Kdo stráví zimní prázdniny v rodinném hotelu Kinderhotel Oberjoch, obdrží automaticky kartu pro hosty Bad Hindelang PLUS, ve které jsou zahrnuty mnohé bezplatné služby.

Od prosince do dubna je lyžařský pas pro celou rodinu během pobytu zdarma.
 

Další informace

Kinderhotel Oberjoch****
Am Prinzenwald 3
87541 Bad Hindelang-Oberjoch
Telefon: +49 (0)8324 70 90
E-mail: info@ kinderhoteloberjoch.de
Domovská stránka: http://www.kinderhoteloberjoch.de


Kinderhotel Oberjoch - 128 metrů dlouhý tobogán image.enlarge
Kinderhotel Oberjoch - 128 metrů dlouhý tobogán © Kinderhotel Oberjoch