Na úvodní stranu

Burg Rabenstein


Ahorntal

Burg Rabenstein

Označit za účelem poptávky

Hrad Rabenstein se nachází v srdci Franckého Švýcarska na náhorní plošině nad údolím Ailsbachu u silnice Burgenstraße. První historická zmínka o tomto hradu je z roku 1188. Roku 1830 byl hrabětem ze Schönbornu přestavěn na barokní zámek. V seznamu hradních hostů z této doby se zvěčnil již bavorský král Ludvík I., a i dnes se zde může host cítit zcela jako král.
Jako hotel má hrad k dispozici 22 individuálně zařízených pokojů a díky své odloučenosti je také oblíbeným místem pro konference. Pravidelně se zde konají večerní kulturní a kulinářské akce, při nichž si lesk a život evidentně vychutnávají nejen návštěvníci, ale i sám hrad.
Televizi v pokoji nahrazuje rozhovor u praskajícího ohně v místnosti s krbem. Inspirace a rozjímavá nálada obklopí hosta i v prostorných pokojích a apartmánech hradu. Zde zažije z bezprostřední vzdálenosti hřejivou eleganci, nádherné zařízení, invidivuální styl hradu. Otevře si okno, zaposlouchá se do ticha, nechá duši a myšlenky, aby se přes zelené koruny stromů vznesly k hvězdnaté obloze, a vychutnává si snové chvíle v pravé hradní atmosféře.
Dobrá krčma s původní franckou kuchyní, prohlídky hradu s průvodcem, sokolnictví, keltská vesnice s velkým ohništěm, a také působivá Sophiina krápníková jeskyně s velkým kulturním programem okouzlí každým rokem velký počet návštěvníků.

Hrad Rabenstein - Středověký přírodní zážitek ve Franckém Švýcarsku

  • 22 pokojů
  • pokoj od 117 € - 366 €
     
Burg Rabenstein

Burg Rabenstein

Rabenstein 33, 95491 Ahorntal

Telefon: +49 (0)9202 9700440
Telefax: +49 (0)9202 970044520
Email

Cíl:

Rabenstein 33, 95491 Ahorntal

Plánovač tras:

Naplánujte zde svůj příjezd autem.

Pohodlně a flexibilně:

Naplánujte zde svůj příjezd veřejnými dopravními prostředky.

Vaše cílová adresa: Rabenstein 33, 95491 Ahorntal

powered by Deutsche Bahn AG


Vybrat a poptat nabídky

Poznamenejte si různé nabídky, hotely nebo místa pro hromadnou poptávku.

Dosud jste nic nevybrali.

Pokoj  s krbem image.enlarge
Pokoj s krbem © Burg Rabenstein