Na úvodní stranu

Chalet am Kiental


Herrsching

Chalet am Kiental

Označit za účelem poptávky

Bývalý Sixtnhof, umístěný v překrásné bavorské oblasti Fünfseeland, stojí na poutní cestě na svatou horu Andechs. Z Herrschingu se nabízí mnoho možností k výletům do údolí Kiental s klášterem Andechs, jezery Pilsensee a Ammersee.

Lidé nelitovali námahy, aby památkově chráněný dům, který potřeboval renovaci, přeměnili v pravý klenot. Pod historickou střechou vzniklo deset exkluzivních hotelových pokojů – všechny zařízené ušlechtilými přírodními materiály a s maximálně individuálním rukopisem. Každý pokoj má své vlastní jméno, což se odráží na unikátním zařízení. Láska k detailu, ať již v loveckém pokoji, knihovně, malém salónu až po udírnu, každý pokoj je sám o sobě zážitkem pro oči.

Individualita a láska k detailu jsou klíčovými slovy i ve vlastní hotelové restauraci Fingerprint. Často je popisována jako moderní, ale ne chladná. Ušlechtilý materiál, stylové uspořádání a estetika byly i zde nejvyšší prioritou při vytváření útulného a mimořádného prostředí. Kuchyňský tým kolem Konrada Zachariase Wolfmillera zde dokáže vykouzlit kreativní regionální kuchyni, volně podle hesla šéfkuchaře: "Hrnec je okrouhlý, aby bylo při vaření možné měnit směr."

Chalet am Kiental - Klenot Země pěti jezer

  • 9 pokojů
  • pokoj od 110 € - 220 €

Chalet am Kiental

Andechsstr. 4, 82211 Herrsching

Telefon: +49 (0)8152 982570
Telefax: +49 (0)8152 9825725
Email

Cíl:

Andechsstr. 4, 82211 Herrsching

Plánovač tras:

Naplánujte zde svůj příjezd autem.

Pohodlně a flexibilně:

Naplánujte zde svůj příjezd veřejnými dopravními prostředky.

Vaše cílová adresa: Andechsstr. 4, 82211 Herrsching

powered by Deutsche Bahn AG


Vybrat a poptat nabídky

Poznamenejte si různé nabídky, hotely nebo místa pro hromadnou poptávku.

Dosud jste nic nevybrali.