Na úvodní stranu

Dorint Resort & Spa Bad Brückenau


Bad Brückenau

Dorint Resort & Spa Bad Brückenau ****S

Označit za účelem poptávky

Historické budovy královské letní rezidence Ludvíka I. Bavorského s velkým barokním parkovým areálem jsou umístěny v malebném parku a obklopeny původní přírodou a královským prostředím. Vzdálené ruchu a hektičnosti všedního dne jsou refugiem pro ty, kdo hledají relaxaci a zajímají se o estetiku. Skutečný odpočinek zaručují vlastní hotelové lázně „Vital Spa“, v nichž je v nejkrásnější podobě udržována tradice královských lázní Bad Brückenaus z 19. století.

Hotel nabízí celkem 186 pokojů v moderním lázeňském křídle a v klasickém parkhotelu. Exkluzivně si můžete zarezervovat vilu Widder a Fürstenhof.

Parkhotel uprostřed barokního parku má k dispozici pokoje a svity v secesním prostředí, které jsou působivé díky klasickým vysokým stropům a výhledu na aleje platanů a růžové sady.

Sousední Fürstenhof, letní rezidence krále Ludvíka I., je exkluzivní refugium klidu s knihovnou, místností s krbem a aristokratickým výhledem do královského parku. Romantická secesní vila Widder zaručuje díky rozlehlým pokojům a svitám maximální individualitu.
K Dorint Resort & Spa patří romantické slavnostní sály pro nezapomenutelné akce, bankety a soukromé slavnosti. Šéfkuchař Thomas König navíc nabízí dokonalou symbiózu domácích produktů jako zvěřina, aromatické houby, zralé ovoce, vonné bylinky a atmosféru života ve francké zemi vinohradů.

Dorint Resort & Spa Bad Brückenau - Letní rezidence bavorských králů

  • 167 pokojů a 18 svit
  • 2 restaurace
  • 4 hvězdičky Superior
  • pokoj 89,00 až 299,00 €

Dorint Resort & Spa Bad Brückenau

Heinrich-von-Bibra-Straße 13, 97769 Bad Brückenau

Telefon: +49 (0)9741 850
Telefax: +49 (0)9741 85425
Email

Cíl:

Heinrich-von-Bibra-Straße 13, 97769 Bad Brückenau

Plánovač tras:

Naplánujte zde svůj příjezd autem.

Pohodlně a flexibilně:

Naplánujte zde svůj příjezd veřejnými dopravními prostředky.

Vaše cílová adresa: Heinrich-von-Bibra-Straße 13, 97769 Bad Brückenau

powered by Deutsche Bahn AG


Vybrat a poptat nabídky

Poznamenejte si různé nabídky, hotely nebo místa pro hromadnou poptávku.

Dosud jste nic nevybrali.