Hotel Hirsch

Označit za účelem poptávky

Hotel v secesním stylu v blízkosti královských zámků

Hotel Hirsch ve Füssenu na Romantické prázdninové cestě byl založený před 100 lety. Leží uprosřed města a přesto v klidné lokalitě, v srdci Füssenu, v bezprostřední blízkosti pěší zóny. Hotel postavený v secesním stylu vede již čtvrtá generace rodiny Bletschacherových.

Nádherně zařízená terasa umožňuje výhled na historické jádro města a zámek “Hohes Schloss“. Uvnitř hotelu se budete rozhlížet a žasnout. Hotel odráží vkus majitele a z vašeho pobytu udělá opravdový zážitek. Najdete v něm výstavu umění a starožitnosti, které z něj činí vkusné umělecké dílo. Kdo vstoupí do hotelu, bude se cítit skvěle a zažije něco nového. Kniha hostů se pyšní zápisy významných osobností a svědčí o mezinárodní atmosféře domu. Pobývali zde Will Quadflieg, Gina Lollobrigida a Theodor Heuss.

To, co je v hotelu Hirsch opravdu jedinečné, jsou pokoje s různými motivy. Každý pokoj má osobitou podobu, je zařízený zcela individuálně a vypráví vlastní příběh. Rozhodnutí, který pokoj si vybrat, není pro hosty vůbec jednoduché. Okouzlující pokoje s různými motivy nesou zvučná jména jako »Via Claudia Augusta«, »Schöne Füssenerin« (Krásná Füsseňanka), »Carl Spitzweg«, »König Ludwig« (Král Ludvík), »Säulingzimmer« (podle hory Säuling v Allgäu) a budí touhu po poznávání okolí. Pokoj »Lechzimmer« například zdobí kameny z řeky Lech. V pokoji „Lautenmacherzimmer“ (Loutnařův pokoj) zdobí stěnu předimenzované housle jako architektonická ozdoba. Velmi oblíbený, především u svatebčanů, je pokoj královny Sisi »Sisi-Zimmer«.

Přímo před dveřmi hotelu leží Füssen, malebné město na Lechu, na úpatí allgäuských a ammergauských Alp. Byl by hřích nenavštívit füssenský pozdně gotický zámecký komplex, jehož součástí jsou ukázky z bavorské Státní sbírky obrazů. Pohádkový zámek Neuschwanstein, který je vzdálený od hotelu Hirsch je několik minut jízdy autem, je nejvýznamnějším stavitelským počinem krále Ludvíka II. Bavorského. Hned vedle se nachází zámek Hohenschwangau, letní rezidence krále Maximiliána II. Bavorského, ve které trávil své mládí král Ludvík II. Také kostel Wieskirche můžete navštívit v rámci krátkého výletu z hotelu Hirsch. “Wies“ je jeden z nejslavnějších rokokových kostelů v Německu a ne nadarmo je na seznamu světového dědictví UNESCO.

Vysoké úrovni hotelu odpovídá také styl restaurace, kde je v popředí zájmu především kvalita a tradici. V jídelním lístku najdete kombinaci allgäuských specialit a odlehčené moderní kuchyně. Šéfkuchař Oliver Leykamm klade důraz především na regionální pokrmy, připravované z čerstvých allgäuských produktů.

Hotel Hirsch – začátek dne prožitého mezi královskými zámky

  • 71 pokojů
  • Pokoje od 80 € do 215 €
Pohled zvenku

Hotel Hirsch

Kaiser-Maximilian-Platz 7, 87629 Füssen

Telefon: +49 (0)8362 9398-0
Telefax: +49 (0)8362 9398-77
Email

Cíl:

Kaiser-Maximilian-Platz 7, 87629 Füssen

Plánovač tras:

Naplánujte zde svůj příjezd autem.

Pohodlně a flexibilně:

Naplánujte zde svůj příjezd veřejnými dopravními prostředky.

Vaše cílová adresa: Kaiser-Maximilian-Platz 7, 87629 Füssen

powered by Deutsche Bahn AG


Vybrat a poptat nabídky

Poznamenejte si různé nabídky, hotely nebo místa pro hromadnou poptávku.

Dosud jste nic nevybrali.

Střešní terasa image.enlarge
Střešní terasa © Hotel Hirsch