Na úvodní stranu

Hotel VICTORIA Nürnberg


Nürnberg

Hotel VICTORIA Nürnberg ****

Označit za účelem poptávky

Historická kulisa a moderní design.

Památkáři chráněný Hotel VICTORIA byl postavený v roce 1896 v norimberském novogotickém stylu. Noblesní pískovcová fasáda se skvěle hodí do historického jádra Norimberka. Hotel se nachází mezi královskou věží, tradičním dvorem řemesel, středověkými hradbami města a Novým muzeem umění a designu.

Uvnitř domu čeká na hosty rafinovaný protiklad tradice a moderny. Na zdech visí kombinace rytin, starých a současných fotografií. Jednotlivé pokoje nabízejí sightsleeping pokaždé v jiném stylu: velkou zvláštností jsou nově zařízené pokoje, ze kterých se naskýtá exkluzivní výhled přímo do prostor Nového muzea. Kde jinde se vám poštěstí pozorovat umění a design v muzeu, aniž byste do něj museli vstoupit? Zážijte umění, aniž byste vylezli z postele. Ostatní prostory s krásným výhledem na královskou věž a dvůr řemesel lákají hosty, aby vyšli z pokoje a vydali se na prohlídku Starého města.

Pro hosty hotelu VICTORIA, kteří holdují umění, nabízíme vedle kulinářských tematických týdnů také kulturní akce pořádané ve spolupráci s Novým muzeem, např. noc krátkých filmů, setkání bardů a promítání oceněných filmů.

Zažijte rozmanitost Norimberku na vlastní kůži. Díky poloze hotelu uprostřed norimberského Starého města můžete začít prohlídku přímo od vstupu. Vedle Nového muzea, do kterého by se samozřejmě nemělo nahlížet pouze z postele, se nachází Germánské národní muzeum, Umělecká síň, Dům Albrechta Dürera, Muzeum na hradě Kaiserburg, Muzeum industriální kultury, Muzeum na zámku Tucherschloss, kostel Frauenkirche, Bazilika sv. Lorence a pozdně gotická kašna – zastávky prohlídky starého říšského města. S tradicí a modernou se setkáte také mimo hotel, což může být kreativním impulzem v rámci vašeho pobytu.

Následně můžete načerpat síly v hotelové kavárně Terrassen-Café zařízené v toskánském stylu. Návštěvníkům se zde nabízí fantastický výhled na Nové muzeum s mimořádnou architekturou a atmosféra náměstíčka ve stylu piazza uprostřed živoucího Starého města.

Hotel VICTORIA Nürnberg – muzejní prohlídka rovnou z postele

  • 64 pokojů, 2 suit
  • 3 hvězdy Superior
  • Dvoulůžkové pokoje od 99 € do 250 €

Hotel VICTORIA Nürnberg

Königstraße 80, 90402 Nürnberg

Telefon: +49 (0)911 24050
Telefax: +49 (0)911 227432
Email

Cíl:

Königstraße 80 80, 90402 Nürnberg

Plánovač tras:

Naplánujte zde svůj příjezd autem.

Pohodlně a flexibilně:

Naplánujte zde svůj příjezd veřejnými dopravními prostředky.

Vaše cílová adresa: Königstraße 80 80, 90402 Nürnberg

powered by Deutsche Bahn AG


Vybrat a poptat nabídky

Poznamenejte si různé nabídky, hotely nebo místa pro hromadnou poptávku.

Dosud jste nic nevybrali.

Hotelový pokoj image.enlarge
Hotelový pokoj © Hotel VICTORIA Nürnberg