Na úvodní stranu

Gästehaus Weingut am Stein Restaurace Reisers


Würzburg

Gästehaus Weingut am Stein Restaurace Reisers *****

Označit za účelem poptávky

Restaurace Reisers
Mittlerer Steinbergweg
97080 Würzburg
Tel.: +49 (0)931 286901
Fax: +49 (0)931 2008699
E-Mail: weinstein@der-reiser.de
www.der-reiser.de

Víno, gastronomie a více

Uprostřed würzburského Steinu se nachází vinice Weingut am Stein, Ludwig Knoll. Spravují ji Sandra a Ludwig Knollovi, kteří představují již 5. generaci. Milovníky vína čeká na vinici Weingut am Stein jedinečná atmosféra. Nejdůležitější ze všech aktivit je samozřejmě víno, které se zde pěstuje s náruživostí a láskou. Cílem a motivací celého týmu na zdejší vinici je spojit víno s dobrým jídlem, komfortním ubytováním a životním optimismem.

Ubytování v domě pro hosty přímo na vinici Weingut am Stein umožňuje milovníkům vína, aby se ponořili do jejího života: Podobá se monolitu z lasturnatého vápence, ležícímu nad střechami Würzburgu. „Cítit se skvěle“ přímo uprostřed vinic, v bezprostřední blízkosti vinařů, restaurace, přírody a města – to je místní devizou. Tři vkusně zařízené pokoje, všem přístupný obývací pokoj, jídelna a koupelna jsou vám k dispozici.

Lasturnatý vápenec je jedním ze základních elementů ve vínech z vinice Weingut am Stein. Lasturnatý vápenec, který byl použitý při stavbě lisovny, resp. domu pro hosty, je třetihorním útvarem a pochází z kamenolomu, který se nachází jižně od Würzburgu. Návštěvníci odhalí tedy hned při vstupu na vinici, v čem spočívá kvalita zdejšího vína. Od vstupu je při pohledu vzhůru vidět moderní výrobna vína „WeinWerk“: do dubu zahalená skleněná krychle. Právě dub hraje na místní vinici stěžejní roli: kořeny se využívají při výrobě bedýnek. Dubové dřevo představuje kromě jiného piloty, které pomáhají při výrobě drátěných obručí. To symbolizuje vzájemnou blízkost vinice a původ jejího kvalitního vína. Uvnitř výrobny převládá průhledné sklo a jasné betonové tvary. Při stavbě výrobny na vinici ve Steinu, která byla vyznamenána Spolkem německých architektů, se dbalo především na jednoduchost forem, podobně jako je tomu při pěstování vína.

Výrobna „WeinWerk am Stein“ je místem setkávání, pořádání prezentací a seminářů a místem, které zve návštěvníky k degustaci vín, která se uchovávají ve sklepě nacházejícím se pod ní. Vína se vyznačují ovocnou vůní a přítomností minerálů, které propůjčují vínu sílu, tělnatost a živost. Ponořte se do světa vína – při odborných vinařských prohlídkách slavné vinice Würzburger Stein – při kurzech vaření v místní kuchyni ve spojení s nejrůznějšími kulinářskými kompozicemi – při degustaci vína v klenotnici – a v restauraci weinstein – užijte si kombinaci výborné kuchyně, umění a sklepů.

Restaurace a vinný bar přímo na vinici se jmenují „Reisers“.
Bernharda Reisera je tradičně-inovativní a fransko-exotický a usiluje o jediné: dopřát lidem požitek a pohodu.
Pro návštěvníky, kteří mají chuť na něco lehčího, se vždycky najde nějaká maličkost podle přání. Kdo má chuť na něco většího, tomu se ve „Reisers“ podává vyvážené menu. Restaurace a vinný bar nabízejí všechna vína ze Steinu a vybraná mezinárodní červená vína.

Weingut am Stein – výborná vína, kuchyně a architektura

  • 1 apartmán
  • 5 hvězd
  • Apartmány od 160 € do 290 €
Weingut am Stein

Gästehaus Weingut am Stein/ Restaurant Reisers

Mittlerer Steinbergweg 5, 97080 Würzburg

Telefon: +49 (0)931 25808
Telefax: +49 (0)931 25880
Email


Cíl:

Mittlerer Steinbergweg 1, 97080 Würzburg

Plánovač tras:

Naplánujte zde svůj příjezd autem.

Pohodlně a flexibilně:

Naplánujte zde svůj příjezd veřejnými dopravními prostředky.

Vaše cílová adresa: Mittlerer Steinbergweg 1, 97080 Würzburg

powered by Deutsche Bahn AG


Vybrat a poptat nabídky

Poznamenejte si různé nabídky, hotely nebo místa pro hromadnou poptávku.

Dosud jste nic nevybrali.

Obytný pokoj "Weingut am Stein" image.enlarge
Obytný pokoj "Weingut am Stein" © Weingut am Stein