Ingolstadt Village a Wertheim Village

Destinace Chic Outlet Shopping® Ingolstadt Village a Wertheim Village nabízejí ve více než 220 buticích kolekce předchozí sezóny s celoročním snížením ceny až 60 % oproti doporučené prodejní ceně.

Očekává Vás neobyčejný zážitek při nakupování módy, bot, příslušenství, sportovního oblečení stejně jako při návštěvě zdejších restaurací a kaváren.
V Ingolstadt Village, která se nachází na dálnici A9 mezi Mnichovem a Norimberkem, je možné nakupování výborně spojit s návštěvou historického starého města Ingolstadtu, prostor Audi Forum oder Altmühltalu. Nákupní vesnice nabízí zajímavou směs značek, jako například Aigner Outlet, Bally, Bogner, Escada, Furla, Juwelier Christ, L’Occitane en Provence, MCM, Rituals, Michael Kors, Swarovski, Wolford a mnohé další.
Také Wertheim Village, který leží na dálnici A3 mezi Frankfurtem a Würzburgem, je díky svým půvabným hrázděným domům atraktivním výletním cílem. Najdete zde značky jako Aigner Outlet, Bally, Brax, Desigual, Gant, Hugo Boss, Juwelier Christ, Guess, Gant, Longchamp, Triumph, Tumi, Zwilling a mnohé další. V blízkosti Wertheim Village se nacházejí četné turistické atrakce jako Romantická cesta, Liebliches Taubertal, Wertheim a Würzburg.

Vaše nákupní výhody:
VIP shopping s 10% rabatem navíc ve vybraných buticích. Z Mnichova a Frankfurtu jezdí denně luxusní Shopping Express Busservice™, stejně jako doprava limuzínou.

Výhody přehledně:

pondělí až sobota, od 10 do 20 hod. otevřeno (kromě svátků).

  • nakupování bez DPH od 25 €
  • Certifikované turistické informace v několika jazycích
  • přes 1 200 bezplatných parkovacích míst v obou nákupních vesnicích
  • Vaši hosté mohou sbírat body a míle u Miles&More, Flying Blue, Etihad Guest, Iberia Plus, Alitalia MilleMiglia, Asia Miles, Avios stejně jako u Steigenberger Award World

Exkluzívní nákupní den ve Wertheim Village nebo v Ingolstadt Village

Za 74 € příp. 79 € na osobu tímto exkluzívním nákupním balíčkem získáte jedinečný denní výlet plný výhod: Celý den s jízdenkou tam i zpět s luxusním autobusem Shopping Express™ z centra Frankfurtu do Wertheim Village, příp. od hotelu Sofitel München do Ingolstadt Village, obědem včetně nealkoholického nápoje, nákupní karty v hodnotě 50 € a kromě toho exkluzívní dárek, který si můžete vzít s sebou domů.
 

Další informace

Ingolstadt Village
Otto-Hahn-Str. 1
85055 Ingolstadt
Telefon: +49 (0)841 8863100
Telefax: +49 (0)841 8863101
E-mail: Ingolstadt@ValueRetail.com
Domovská stránka: http://www.chicoutletshopping.com


Ingolstadt Village image.enlarge
Ingolstadt Village © Value Retail Ingolstadt Village