JOSKA Bodenmais

Výroba skla – JOSKA Bodenmais

Vítáme Vás v zemi sklářů! Umělecké předměty ze skla, nákupy a zábavu nabízí jedinečný křišťálový svět „JOSKA Kristall Erlebniswelten“ uprostřed nádherné přírody Bavorského lesa.

JOSKA BODENMAIS představuje rodinám kouzlo výroby skla, a to zblízka a pro všechny smysly. Tady je možné hledět sklářům přes rameno, když se sklo proměňuje z horké tekuté hmoty na vysoce hodnotný konečný výrobek. Dospělí i děti si mohou sami vyzkoušet řemeslo skláře nebo malíře skla. Dozví se přitom mnohé zajímavé i zábavné informace, týkající se skla.

Také při hledání drahokamů je napínavá zábava zaručena. O legraci se pak postará veselý kouzelnický klaun a velké dobrodružné dětské hřiště s 12 metrů dlouhou skluzavkou, lezeckými lany, věží na prolézání, bagrem, závodním autem a dalšími atrakcemi.

V prodejních prostorách JOSKA je možné zakoupit křišťálové sklo ve všech variacích. Mnoho prominentních osobností jako například Arnold Schwarzenegger, Michael Schuhmacher nebo Franz Beckenbauer vlastní vysoce kvalitní trofeje JOSKA. Prohlídka výstavy "For Winners – Kristallpokale für die Besten der Welt" ("Pro vítěze – Křišťálové poháry pro nejlepší světa") se v každém případě vyplatí. Zvláštní restaurace "König Ludwig" se zahradou a kavárna "Kristallino" zvou poté na vynikající čerstvě připravované pokrmy. A to nejlepší:  Vstup je zdarma!

Další informace

JOSKA KRISTALL GmbH & Co.KG
Am Moosbach 1
94249 Bodenmais
Telefon: +49 (0)9924 779-0
Domovská stránka: http://www.joska.com


JOSKA Bodenmais - vchod image.enlarge
JOSKA Bodenmais - vchod © JOSKA Bodenmais