Gipfeltreffen... to je vždy zážitek!

Vrcholné setkání - špičkové služby zaručeny

Zorganizovat konferenci není žádná jednoduchá věc. Tím, že jste se dostali na tuto stránku, jste se již dostali k cíli první etapy. Můžete si nyní vybrat z prvotřídních bavorských konferenčních hotelů a míst konání akcí. Pod zastřešením značky Gipfeltreffen®  (Vrcholné setkání) se totiž představují pouze vybrané konferenční hotely, kongresová centra, místa konání akcí a města významných zasedání.

Spolehněte se na certifikovanou kvalitu. Všech 51 hotelů a jiných konferenčních partnerů uvedených pod značkou Gipfeltreffen® musí splňovat velice přísná kritéria. Začíná to zodpovězením Vaší poptávky během 24 hodin a zdaleka nekončí perfektně vybavenými konferenčními prostory. Přitom nestačí, nechat se jednou certifikovat. Všichni partneři Gipfeltreffen® jsou pravidelně kontrolovány. Abyste si mohli být vždy jisti.

Na to se můžete spolehnout:

 • Kvalitativní přednost:
  Pouze ty hotely a místa akcí jsou zařazeny do seznamu, které splňují přísná kvalitativní kritéria Gipfeltreffen®.
   
 • Výhody:
  Těšte se na rámcové programy s nezaměnitelně bavorskou atmosférou.
   
 • Výhoda "zdravých dní":
  Očekávají Vás kulinářské a sportovní nabídky, které se orientují speciálně na potřeby účastníků konferencí, pečujících o své zdraví.
   
 • Časová výhoda:
  Máte k dispozici kontaktního partnera na vše - od techniky přes catering až po doprovodné programy.
   
 • Výhoda Bavorska:
  Kde je uvedeno Gipfeltreffen®, najdete vždy také kousek Bavorska!


Bavorsko je vždy přítomno. Na vlastní kůži.

Záleží na atmosféře, v horách stejně jako v obchodě. Jestli se konference koná na zámku nebo v klášteře, jestli je ze seminárních prostorů výhled na Alpy nebo na staré město bavorské metropole – místo je také jedním z rozhodujících faktorů pro úspěch Vaší akce. Inspiruje a vytváří atmosféru, ve které je možné příjemně s kolegy zakončit pracovní den. Proto najdete pod značkou Gipfeltreffen® celou řadu takových jedinečně položených míst. Není divu, že mnozí účastníci kongresu se sem pak vracejí i soukromě.

Máte rádi bavorský způsob života? Pak se těšte na společné rámcové programy jako večery na horských chatách, ochutnávky vín nebo jízdy na voru s dechovkou. Také po kulinářské stránce máte velký výběr. Vedle bavorských specialit Vám naši partneři také rádi podají lehkou vitální kuchyni. Abyste zůstali v pohybu, je v nabídce kouče pro fitness pro dámy i pány  vše včetně severské chůze "nordic walking".