Nezapomenutelná zimní dovolená v hotelu Herzog Heinrich v Bavorském lese.

V zimním a lyžařském ráji Bavorský les, obklopeném horami Osser, Hohenbogen, Arber a Kaitersberg, se nachází v idylických klimatických lázních Arrach 4* wellness hotel „Herzog Heinrich“, který zaručuje jedinečnou a nezapomenutelnou zimní dovolenou!

Těšte se na romanticky zasněžené zimní turistické cesty, navštivte působivou zoologickou zahradu v Lohbergu nebo se nechte hýčkat pod rukama našich kosmetiček nebo wellness expertů.

Hotel leží v bezprostřední blízkosti ke známým a oblíbeným zimním střediskům a je ideálním místem pro zimní sportovce a milovníky sněhu. Lyžařské oblasti Eck-Riedelstein, Hohenbogen stejně jako lyžařské centrum Arber zaručují díky svým zasněžovacím zařízením ty nejlepší podmínky na sjezdovkách. Kromě běžek, lyžování a snowboardingu lákají turistické procházky na lyžnicích, příjemné jízdy na saních tažených koňmi a samozřejmě s ukončením v útulné hospůdce nebo na příjemném vánočním trhu.

S kartou hostů „Arracher Gästekarte“ můžete jezdit zdarma autobusem a vlakem v celém okresu Cham. Zastávky se nacházejí v bezprostřední blízkosti hotelu.

Těšte se na dny odpočinku v hotelu „Herzog Heinrich“! Tady je dovolená pravým požitkem. Postará se o to nádherné prostředí a okolí, které je neopakovatelné.

Nabídka pro dva:

2 x nocleh v dvoulůžkovém pokoji včetně snídaně

1 x večeře v rámci poloviční penze

1 x relaxační koupel s aromatickým olejem, 1 sklenka Prosecco společně v koupelně se 2 vanami

1 x fango, tepelný zábal cca. 20 min.

Cena od € 139,00,– za osobu 

Další informace

Hotel Herzog Heinrich GmbH & Co. KG
Eckstraße 5
93474 Arrach / Arberregion
Telefon: +49 (0) 9943 9540
E-mail: info@hotel-herzog-heinrich.de
Domovská stránka: http://www.hotel-herzog-heinrich.de


image.enlarge
© Hotel Herzog Heinrich