Novinky a akce

 • Stone bridge over the Danube in Regensburg
  blank

  Řezno – světové dědictví UNESCO »

  V Řezně, městě světového dědictví UNESCO, zažijete směsici středověké atmosféry, životního stylu a veselí. S jeho dvoutisíciletou historií se lze nejlépe seznámit při procházce malebnými uličkami starého města.

 • Ingolstadt Village
  blank

  Ingolstadt Village a Wertheim Village »

  Destinace Chic Outlet Shopping® Ingolstadt Village a Wertheim Village nabízejí ve více než 220 buticích kolekce předchozí sezóny s celoročním snížením ceny až 60 % oproti doporučené prodejní ceně.

 • Stará radnice
  blank

  Weiden v regionu Hornofalcký les »

  Renovované domy starého města s mnohými renesančními štíty, kostel sv. Josefa, jehož vnitřek je klenotem secesního umění, pěkné obchody a příjemné restaurace tvoří srdce Weidenu a zvou k příjemné procházce.

Kuchlbauer Tower

Zajímavé oblasti v Bavorsku »

V Bavorsku sídlí mnohé známé podniky. Ve vlastních prostorách, ... Podrobnosti

Hrad Wernberg »

Jedinečný světový úkaz: dvouhvězdičková kuchyně a výjimečný hotel v prostorách romantického hradu.

Křišťálové sklo

Užijte si nákupy v Bavorsku »

V Bavorsku můžete při nákupech ještě zažít tu zvláštní atmosféru. Kromě téměř všude stejně vypadajících pěších zón a nákupních center nabízí bavorská města a regiony i zcela individuální zážitky z nákupů. Díky soudobé architektuře, historii a bavorským tradicím si utrácení svých peněz opravdu jedinečně užijete.

AUDI FORUM v Ingolstadtu

AUDI FORUM v Ingolstadtu »

Již vice než před 6 lety otevřelo Audi své nové zážitkové a servisní centrum pro zákazníky a návštěvníky před branami své továrny v Ingolstadtu - Audi Forum Ingolstadt.