Odpočinek v Ruhpoldingu - fit a odpočati vyrazíte do zimy!

Kdo má rád hory, ale také romantická údolí, kdo má potřebné fyzické rezervy, ale také, kdo při projížďkách nikam nespěchá. Síť běžkařských stop v délce 140 kilometrů v Ruhpoldingu nabízí zážitky z přírody zvláštního druhu: do výšky se tyčící hory stále na očích, třpytivý sníh pod lyžemi, za takových podmínek je jen radostí udržovat tělo v kondici a zároveň si odpočinout od všedního dne…

Dovolená na běžkách jako recept pro vitální tělo

Divoce romantický, působivý a rozmanitý – takový je běh na lyžích v  uhpoldingu.  Skrz zasněžené lesy, podél ledově chladných horských potoků nebo přes třpytivé zasněžené louky, tady na Vás čeká perfektní kulisa, která Vám pomůže zapomenout na všechny každodenní starosti a zhluboka dýchat! Kromě toho ještě originální hospůdky, které nabízejí vynikající pochoutky a čaj s rumem pro zahřátí – kdo by mohl odolat?  

Běh na lyžích znamená ale nejen relaxaci bez hranic v bavorské přírodě, ale také, že uděláte mnohé pro své zdraví.  Každopádně posiluje souhra paží a nohou nejen svalové skupiny a kondici. Přispívá také pozitivně k celkové psychické pohodě. Nehraje roli, jestli se jedná o klasický styl nebo bruslení (skating), v Ruhpoldingu je možné se věnovat obému a pro oba druhy sportu je zde vhodná trasa: kdo dává přednost idylické cestě a jezdí raději po rovině, užije si Trojjezerní stopu (3-Seen-Loipe) v nádherné krajině, a kdo raději překonává pár výškových metrů navíc, tomu doporučujeme trasy Steinbachloipe nebo Wasenloipe.

Nemusíte být žádným profesionálem na běžkách, ale kdo se to hned na začátku správně naučí, více si z tohoto pohybu užije. Ve školách běžkování v Ruhpoldingu – jedna z nich je první v Německu – se naučíte správný pohyb a techniky dýchání, stejně jako užitečné triky.  Tato podpora, včetně ubytování, vybavení a eXtra karty Vás vyjde jen na 196,00 € na osobu! 

Další informace

Tourist Info Ruhpolding
Hauptstrasse 60
83324 Ruhpolding
Telefon: +49 (0) 8663 8806-0
E-mail: tourismus@ruhpolding.de
Domovská stránka: http://www.ruhpolding.com


image.enlarge
© Ruhpolding Tourismus GmbH