Nejkrásnějších lyžařských středisek v přehledu

Nehraje roli, jestli hledáte sportovní výzvu, nebo si pohodlně sjíždíte ze svahu, případně se chcete naučit nejnovější triky a skoky se snowboardem, nebo učit děti první obloučky na louce pro rodiny – bavorské lyžařské oblasti nabízejí upravené sjezdovky pro jakékoliv nároky. A to všechno uprostřed malebné přírody.

Odpočinout si můžete samozřejmě v jedné z mnohých horských chat, kde se také můžete posilnit bavorskými pochoutkami. A když k tomu všemu ještě září modrobílé nebe, nestojí perfektnímu lyžařskému dni nic v cestě.

Takže ven a na sjezdovku! Zimní období je dobou lyžování a snowboardingu!

Zimní rozmanitost v regionu Zugspitzland »

Jak lyžaři, tak i snowboardisté si mohou v regionu Zugspitzland v zimě vychutnat prvotřídní podmínky, více než 60 km skvělé připravených sjezdovek, nádherné výhledy na horské vrcholky.

Střediska zimních sportů Oberstdorf

Oberstdorf »

Oberstdorf leží v krásné vysokohorské krajině pohoří Allgäu v jihozápadní části Německa. Do regionu se lze snadno dostat po dálnici ze Stuttgartu a Mnichova.

Skvělá dovolená za málo peněz v hotelech Explorer Hotels »

Nové designové hotely v Alpách jsou skvělým výchozím místem pro vaši dovolenou v přírodě, odtud se můžete vydat přímo na výpravy do hor.

Střediska zimních sportů Ruhpolding

Ruhpolding »

Tři lyžařské oblasti v Ruhpoldingu jsou sice malé, ale malebné a ideální pro rodiny s dětmi

Alpsee Gruenten lyžařské středisko

Alpsee-Grünten (Allgäu) »

Rekreační oblast Allgäu nabízí mnoho sjezdovek, které jsou ideální pro začátečníky a děti.

Snowboarder

St. Englmar (Bavorský les) »

V bezprostřední blízkosti tradičního střediska zimních sportů Sankt Englmar najdou příznivci zimních sportů čtyři zajímavé oblasti lyžování: Pröller, Grün-Maibrunn, Predigtstuhl a v St. Englmar Kapellenberg

Lyžařské středisko

Hohenbogen (Bavorský les) »

Zimní sportovní centrum na Hohenbogenu je díky šesti kilometrům lyžařských sjezdovek s různým stupněm obtížnosti rájem pro alpinské zimní sportovce.

Snowboarder

Geißkopf (Bavorský les) »

Ať lyžaři, snowboardisté, zimní sáňkaři, běžkaři nebo příznivci zimní turistiky – lyžařská oblast Geißkopf, která je velice vhodná pro rodiny, nabízí pro každý druh zimního sportu to pravé.

Lyžařské středisko Mitterdorf / Bayerischer Wald

Lyžařské centrum Mitterdorf (Bavorský les) »

Z důvodu vynikajících sněhových podmínek v okolí Almbergu (1 139 m) je tato lyžařská oblast označována za„Ledovec Bavorského lesa“.