Ruhpolding – dobrodružství, na které nikdy nezapomenete!

Dovolená s celou rodinou – když se líbí dětem, odpočinou si i dospělí. V Ruhpoldingu je jednoduché nadchnout pro přírodu i malé návštěvníky, protože široké údolí je celé jedním obrovským dětským hřištěm.

Putování po úzkých stezkách, vodní sprška skutečného vodopádu do obličeje nebo procházka po kouzelném pohádkovém lese s medvědím brlohem a jeskyní štěstí – při takovém dobrodružství mají všichni neustále dobrou náladu. Změnu nabízí také volnočasový park s více než 40 atrakcemi. Tady se nejmenší vyřádí v Babylandu a velkým zážitkem je zdejší park s horskou dráhou. Děti chtějí objevovat svět, tak proč také jednou neopustit údolí nevydat se gondolovou lanovkou nahoru do hor? Vysoko nahoře se otevírá nejenom další napínavá krajina, kterou je nutno probádat, ale také zcela nová perspektiva.

Ruhpolding nabízí novou dovolenou plnou zážitků a navíc ještě šetří rodinnou pokladnu! S bezplatnou extra kartou je většina volnočasových zařízení včetně. To znamená každý den vstup zdarma do lázní s atrakcemi a do volnočasového parku, bezplatné jízdy horskou dráhou na vrcholy Rauschberg nebo Unternberg a ještě mnohé více. Dětské hřiště v přírodě je stejně zdarma a je otevřeno po 24 hodin!

  • 7 dní nezapomenutelného dobrodružství
  • nocleh v prázdninovém bytě
  • včetně eXtra karty
  • Cena pro 2 dospělé a 2 děti od 350,00 €

Další informace

Tourist-Info Ruhpolding
Hauptstraße 60
83324 Ruhpolding
Telefon: +49 (0)8663 8806-0
Telefax: +49 (0)8663 8806-20
E-mail: tourismus@ruhpolding.de
Domovská stránka: www.ruhpolding.de