Svět BMW (BMW Welt) a muzeum BMW (BMW Museum) v Mnichově

Historie, přítomnost a budoucnost značky BMW – zážitek pro všechny smysly

V bezprostřední blízkosti Olympijského parku se nacházejí dvě z nejoblíbenějších turistických pozoruhodností Bavorska, Svět BMW a muzeum BMW.

BMW Welt nadchne své návštěvníky nezaměnitelnou, futuristickou architekturou stejně jako širokou nabídkou výstav a akcí. Přímo na místě se jsou vystaveny aktuální výrobky BMW od automobilů až po motorky a zákazníci zde mají možnost převzít si svůj nový automobil. Prohlídky s průvodcem, vlastní interaktivní část pro děti a Junior Campus tuto mnohostrannou nabídku doplňují.

Pouze o několik metrů dále představuje muzeum BMW inovativním a fascinujícím způsobem dějiny podniku, značky a výrobku BMW. Na 5 000 m² je vystaveno přes 125 nejcennějších a nejpřitažlivějších originálních exponátů z devíti desetiletí.

Kromě toho se ve Světě BMW a v muzeu BMW kromě pravidelných výstav konají nejrůznější akce,  týkající se produktů a značky, koncerty a různá jiná živá představení. V případě zájmu je kromě toho možné si přes BMW Eventforum prostory pronajmout a integrovat atraktivní nabídku do konceptu vlastní akce.

Další informace

BMW Welt
Am Olympiapark 1
80809 München
Telefon: +49 (0)89 1250 160 01
E-mail: infowelt@bmw-welt.com
Domovská stránka: http://www.bmw-welt.com


BMW Welt v Mnichově image.enlarge
BMW Welt v Mnichově © BMW AG

Mnichov »

Mnichov – nádherné město na jihu Německa