Vánoční trh na ostrově Fraueninsel

Od 30. listopadu do 2. prosince a od 7. do 9. prosince 2018

„Každý rok znovu….“ pod tímto mottem pořádá společnost Priener Tourismus GmbH ve spolupráci s obcí Chiemsee na ostrově Fraueninsel jeden z nejromantičtějších vánočních trhů.

Trh na ostrově se v minulých letech stal známým pojmem a předvánoční Chiemgau je bez něj už nemyslitelné. V letošním roce se jediný vánoční trh v Německu na ostrově koná od 30. listopadu do 2. prosince a od 7. do 9. prosince 2018.

Návštěvníci trhu se mohou těšit na příjemnou procházku pestrým trhem, na vánoční dobroty a zahřát se mohou svařeným vínem nebo punčem. Jako speciální lahůdka rybářů z ostrova se nabízejí nejrůznější rybí speciality, ale zkrátka nepřijdou ani milovníci klobás a sladkostí. Ve vánoční atmosféře se na Vás těší více než 80 trhovců s výrobky uměleckých řemesel, dřevořezbou a mimořádně krásnými nápady na dárky. Věrní návštěvníci vánočního trhu na ostrově Fraueninsel vědí, že koncerty v úctyhodném chrámu patří k absolutním vrcholům.

Opravdovou lahůdkou, především pro milovníky tradiční folklórní hudby, jsou alpské adventní zpěvy. Postarají se o ně známé pěvecké a hudební skupiny z Bavorska a Rakouska. Také pro nejmenší návštěvníky máme speciální nabídky.

Navrch jsme do programu zařadili klasický adventní koncert s velkým sborem, orchestrem a sólisty. Vstupenky na církevní koncerty si můžete objednat v kanceláři Ticketbüro Prien, Telefon: +49 (0)8051 965660.
Navštivte vánoční trh a užijte si kouzelný ostrov v období adventu v plné parádě.

www.christkindlmarkt-fraueninsel.de
 

Další informace

Priener Tourismus GmbH
Alte Rathausstraße 11
83209 Prien am Chiemsee
Telefon: +49 (0)8051 6905-0
E-mail: info@tourismus.prien.de
Domovská stránka: http://www.tourismus.prien.de


Kouzlo Vánoc na Chiemsee image.enlarge
Kouzlo Vánoc na Chiemsee © Priener Tourismus GmbH