Vánoční trh v Ingolstadt

Město na Dunaji Vám zpříjemní adventní čas hodnotnou a rozmanitou vánoční nabídkou a zve Vás k pohodové vánoční procházce. Tradiční ingolstadtský vánoční trh v historickém Starém městě Vás okouzlí svůdnou vůní čerstvě pečených jablek a svařeného vína v příjemné atmosféře. V krásných prostorách Nového zámku se v průběhu čtyř adventních víkendů (od čtvrtka do neděle) prezentuje „Zámecká vánoční noc v Ingolstadtu“. Regionální vystavovatele nabízejí ručně vytvořené vánoční dekorace a malé ozdobné předměty.

Perfektním završením Vašeho výletu může být návštěva vánočně vyzdobené Ingolstadt Village. Idylická nákupní vesnička nabízí rozmanitou nabídku exkluzivních vánočních dárků – více než 85 honosných designových značek jako Aigner, Bogner, CK Jeans, St.Emile, Rosenthal a Triumph s celoroční slevou až 60%. Po uvolňující procházce si můžou návštěvníci vychutnat kouzlo Vánoc u skleničky svařeného vína nebo ochutnat nějakou specialitu v příjemné restauraci a kavárně.

Ingolstadt Village snadno dosáhnete autem, přímo z dálnice A9. A samozřejmě také vlakem: InterCityExpress Vás dopraví např. z Mnichova během 40 minut na Hl. nádraží Ingolstadt.

Otvírací doba:
28.11. - 23.12. 2018

  • Od neděle do čtvrtka: 9:30 - 20:00 hod.
  • Pátek a sobotu: 9:30 - 21:00 hod.

 

Další informace

Stadt Ingolstadt Kulturamt
Auf der Schanz 39
85049 Ingolstadt
E-mail: kulturamt@ingolstadt.de
Domovská stránka: http://www.christkindlmarkt-ingolstadt.de


Vánoční trh v Ingolstadt image.enlarge
Vánoční trh v Ingolstadt © Ingolstadt Tourismus und Kongress GmbH