WellVital ... a cítím se skvěle!

Vše o zdravém stylu a pohodě s WellVitalem v Bavorsku!
Prostě si jen tak vydechnout. Nechat se rozmazlovat dle libosti. Načerpat pohodu a životní sílu: To vše je „WellVital v Bavorsku“.

Abyste si mohli opravdu báječně odpočinout a cítit se skvěle, vybrali jsme pro Vás ty nejkvalitnější a nejkrásnější hotely a místa WellVitalu. Každý návštěvník tuto kvalitu pocítí na vlastní kůži. Vysoké nároky kladené na kvalitu a zároveň vždy dva školení a nezávislí odborníci ručí za jedinečnost našeho WellVitalu.
Nezáleží na tom, pro co se rozhodnete: pohyb nebo odpočinek a relaxace, salón krásy nebo procedúry – Bavorsko Vám nabízí báječné okamžiky a celkově příjemné pocity díky své okouzlující krajině, kulturnímu bohatství, živým tradicím a srdečným lidem.

U nás v Bavorsku jste v nejlepších rukou.

Vaše pohoda nám obzvláště leží na srdci: s WellVitalem začíná rozmazlování už před Váší cestou. Zkušené kontaktní osoby odpoví na Vaše dotazy ještě než k nám dorazíte. Aby Váš příjezd probíhal bez stresu, na Vaše přání Vás vyzvedneme (za poplatek) již na nádraží. Na místě jsme Vám samozřejmě také po celou dobu Vašeho pobytu k dispozici. Naši kuchaři Vás nalákají svými kulinářskými kouzly na plnohodnotnou či vegetariánskou stravu. Rozmanitý program zaměřený na pohyb i odpočinek se stále stará o to, abyste u nás byli v pohodě. Při atraktivních rámcových programech si pak můžete vychutnat krásy Bavorska. A zajisté si odnesete také pár hodnotných typů pro trávení všedních dnů i domů.

Vyhledávání nabídek WellVital

Najděte si Váš osobní kousek štěstí!
V naší široké nabídce WellVital najete určitě něco, co Vám padne do oka!

 

Vyberte si z více než 120-ti hotelů a oblastí WellVitalu Vám nejlépe vyhovující oázu pro wellness.

Stačí pouze kliknout, hledat, vybrat a můžete začít snít a představovat si ten balzám na duši. Prožijte šťastné chvíle v Bavorsku!

Vyhledávač WellVital s nabídkami v angličtině (pouze vybrané nabídky)
Vyhledávač WellVital s nabídkami v němčině (všechny nabídky)

Wellnesshotelu Birkenhof Grafenwiesen

Wellness hotely »

Pouze anglicky - Wellness hotely, lázně a lázeňské hotely v Bavorsku: ... Podrobnosti

THERME Bad Wörishofen

Termální lázně v Bavorsku »

Hledáte termální lázně v Bavorsku - Zde najdete ověřené termální ... Podrobnosti

ABC bavorského wellness »

Vytvořili jsme pro vás abecední seznam těch nejoriginálnějších a ... Podrobnosti

Co je WellVital »

WellVital v Bavorsku – zde najdete informace pro vaši zdravotní a ... Podrobnosti