Zajímavé oblasti v Bavorsku

V Bavorsku sídlí mnohé známé podniky. Ve vlastních prostorách, muzeích nebo na expozicích představují napínavým a zábavným způsobem dějiny dané značky a umožňují výhledy do budoucnosti. Také ten, kdo by se chtěl jednou ponořit do světa filmů, je v Bavorsku na správné adrese. V Mnichově je možné navštívit jedno z nejdůležitějších filmových studií Evropy. Malým hostům nabízejí zábavu dva volnočasové parky.

FC Bayern Erlebniswelt - Cups

Svět zážitků z FC Bayern München »

Na přibližně 3 000 čtverečních metrech je pomocí četných multimediálních a interaktivních prvků prezentován fotbalový klub FC Bayern se svými 110letými dějinami klubu od založení v roce 1900 až do dnešního dne – a to velice napínavým a zábavným způsobem.

Allianz Arena

Allianz Arena v Mnichově »

Od roku 2005 se může Mnichov pochlubit dalším symbolem. Na severu hlavního města stojí od té doby jeden z nejkrásnějších a nepůsobivějších fotbalových stadionů světa. Na stadionu Allianz Arena se konají zápasy klubů FC Bayern München a TSV 1860 München.

Bavaria Filmstadt

Filmové město Bavaria (Bavaria Filmstadt) Svět filmu a televize »

Pohybovat se v napínavém světě velkých a úspěšných filmových a televizních studií, nacházet se uprostřed pulzující atmosféry moderního mediálního centra – to je den plný zážitků ve filmovém městě „Bavaria Filmstadt“.

JOSKA Bodenmais

JOSKA Bodenmais »

Vítáme Vás v zemi sklářů! Umělecké předměty ze skla, nákupy a zábavu nabízí jedinečný křišťálový svět „JOSKA Kristall Erlebniswelten“ uprostřed nádherné přírody Bavorského lesa.

BMW Welt v Mnichově

Svět BMW (BMW Welt) a muzeum BMW (BMW Museum) v Mnichově »

Historie, přítomnost a budoucnost značky BMW – zážitek pro všechny smysly

Kuchlbauer's Bierwelt

Kuchlbauers Bierwelt Abensberg »

V jednom z nejstarších pivovarů na světě se ideálně spojuje bavorská kultura piva s uměním.

Audi Forum Ingolstadt

Audi Forum Ingolstadt – svět plný zážitků »

V Audi Forum Ingolstadt se návštěvníci seznamují se značkou z bezprostřední blízkosti. Na ploše 77 000 čtverečních metrů propadají všechny generace fascinujícím momentům.