Zimní sporty v Bavorsku

Jakmile napadne první sníh, láká to zimní sportovce v Bavorsku ven do přírody. Díky početným lyžařským oblastem, dobře upraveným běžkařským trasám v nádherné přírodě, nezapomenutelným putováním na lyžnicích po bavorských horách a úžasným sáňkařským dráhám nabízí Bavorsko ty nejlepší předpoklady pro sportovní činnost v chladném ročním období. Přitom samozřejmě nepřijde zkrátka ani požitek a zábava. Tady najdete všechno, co se týká tématu Zimní sport v Bavorsku.

Procházka ve sněhu

Střediska zimních sportů »

Zimní radovánky v Bavorsku: přijít a začít. Užijte si krásný výhled na "vrcholky Alp", na úpatí bavorských Alp a Bavorského lesa. Lyžaři a snowboardisté podobně milují bohatství letovisek v této půvabné oblasti na úpatí Alp.

Běžkování v Bavorsko »

Bavorsko má bohaté mimořádně krásné cross-country lyžování ve všech formách a nároky! Mnoho dobře upravené běžecké tratě slibují optimální podmínky, a to nejen pro účastníky ve Světovém poháru, ale i pro rekreační sportovce.

Výlety na sněžnicích

Zimní turistika na sněžnicích »

Nechte se okouzlit nedotčenou přírodou Bavorska. Sněhem pokryté louky a lesy, zamrzlá jezera a průzračně čistý vzduch vytvářejí nádhernou atmosféru – přesně to pravé pro všechny milovníky zimy a turistiky.